Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Öğrenci Yurt ve Apartları

2021-2022 Eğitim öğretim yılı için KKTC de okuyan ve okumayı düşünen öğrencilerimiz bu yazıyı sizler için hazırladık. Web sitemizde bulunun yurt ve apartlar sayfasında ihtiyacınıza yönelik güvenilir Kıbrıs öğrenci yurtları ve apartlarına ulaşabilirsiniz. Sizlere daha çok yardımcı olabilmek için  Kıbrıs Apart danışmanları ile iletişime geçerek yurt tavsiyelerini değerlendirebilir veya aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 6 yıldır sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.
Web sitemizde bölgelere göre ayrılmış yurt ve apartlar hakkında ;

  • Fiyat Bilgisi,
  • İmkan ve Koşullar,
  • Sosyal Yaşam,
  • Güvenlik,
  • Yaşam Maaliyetleri,
  • Ulaşım
  • Covid-19 (Korona) Sağlık Şartlarına Uyan Yurtlar

Gibi birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Yeni Eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz.

Lefkoşa Bölgesi Öğrenci Yurt ve Apartları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

 

Lefkoşa Öğrenci Yurtları ve Apartları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

LEFKOŞA ONBEŞ KASIM ÜNİVERSİTESİ

Onbeş Kasım Kıbrıs Üniversitesi aşağıda özetlenen ve kendisini mevcut yükseköğretim kuruluşlarından farklılaştıracak olanakların bilincinde olduğu için kurulmuştur.

Uygulama ortam ve olanaklarının varlığı

Çağdaş üniversite anlayışı –Topluma katkıları

Öğrenciye sunulacak boş zamanları değerlendirme seçenekleri

Dünyada yükseköğretimin durumu ve geleceği

Akademik Bilgiler

Sürekli gelişen bilgi ve teknolojileri sevgi dolu, güler yüzlü bir ifade ile gençlerimize aktararak, her biri alanlarında yetkin bilim insanlarından oluşan öğretim elemanlarımızın ve eğitim kalitemizin mükemmelliği ile tanınmak, eğitim süresi boyunca gerekli olan her türlü bilgi, belge ve hizmeti mümkün olan en hızlı şekilde, güvenle sunmak, öğrencilerimizin, öğretim görevlilerimizin ve personelimizin memnuniyetini ön plana çıkartmak, ülke ve dünya çapında takdir edilen, üniversite- sanayi işbirliği ile örnek alınan, sadece ülkemiz genelinde değil, dünya genelinde mensubu olmaktan gurur duyulan; güvenilir, itibarlı, referans alınan, insanlığa “değerli insanlar” kazandıran bir üniversite olmayı amaçlamaktadır.

Haberdar Olun

Panel Bilgileri