Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Öğrenci Yurt ve Apartları

2021-2022 Eğitim öğretim yılı için KKTC de okuyan ve okumayı düşünen öğrencilerimiz bu yazıyı sizler için hazırladık. Web sitemizde bulunun yurt ve apartlar sayfasında ihtiyacınıza yönelik güvenilir Kıbrıs öğrenci yurtları ve apartlarına ulaşabilirsiniz. Sizlere daha çok yardımcı olabilmek için  Kıbrıs Apart danışmanları ile iletişime geçerek yurt tavsiyelerini değerlendirebilir veya aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 6 yıldır sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.
Web sitemizde bölgelere göre ayrılmış yurt ve apartlar hakkında ;

  • Fiyat Bilgisi,
  • İmkan ve Koşullar,
  • Sosyal Yaşam,
  • Güvenlik,
  • Yaşam Maaliyetleri,
  • Ulaşım
  • Covid-19 (Korona) Sağlık Şartlarına Uyan Yurtlar

Gibi birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Yeni Eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz.

Lefkoşa Bölgesi Öğrenci Yurt ve Apartları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

 

Lefkoşa Öğrenci Yurtları ve Apartları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

LEFKOŞA KIBRIS SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ

Lefkoşa’da 2014 yılında kurulan Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ), 2019-2020 öğretim yılında 4 fakülte ve 1 meslek yüksekokulunda 11 program ile eğitim-öğretim vermeye devam etmektedir.

1000 öğrencisi, 16 öğrenci kulübüyle gelişen, genç ve dinamik bir üniversite hedefiyle yıl içerisinde birçok faaliyete imza atan KISBÜ, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin en sosyal üniversitelerinden birisidir.

Akademik kadrosuyla geleceğe yön veren üniversitemiz, sosyal bilimler alanında Dünya’da marka olmayı hedeflemektedir. Bu sebeple yıl içerisinde sosyal bilimler alanında çok sayıda sempozyuma ev sahipliği yapmakta ve sosyal bilimler alanında birçok bildirinin akademik camiaya kazandırılmasında öncülük etmektedir.

Yerleşke içerisinde spor alanları, kütüphane, okuma salonu, konferans salonu, kantin hizmetleri ve aktivite merkezleri yer almaktadır.

Haberdar Olun

Panel Bilgileri