Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Öğrenci Yurt ve Apartları

2021-2022 Eğitim öğretim yılı için KKTC de okuyan ve okumayı düşünen öğrencilerimiz bu yazıyı sizler için hazırladık. Web sitemizde bulunun yurt ve apartlar sayfasında ihtiyacınıza yönelik güvenilir Kıbrıs öğrenci yurtları ve apartlarına ulaşabilirsiniz. Sizlere daha çok yardımcı olabilmek için  Kıbrıs Apart danışmanları ile iletişime geçerek yurt tavsiyelerini değerlendirebilir veya aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 6 yıldır sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.
Web sitemizde bölgelere göre ayrılmış yurt ve apartlar hakkında ;

  • Fiyat Bilgisi,
  • İmkan ve Koşullar,
  • Sosyal Yaşam,
  • Güvenlik,
  • Yaşam Maaliyetleri,
  • Ulaşım
  • Covid-19 (Korona) Sağlık Şartlarına Uyan Yurtlar

Gibi birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Yeni Eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz.

Gazimağusa Bölgesi Öğrenci Yurt ve Apartları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

 

Gazimağusa Öğrenci Yurtları ve Apartları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

GAZİMAĞUSA KIBRIS BATI ÜNİVERSİTESİ

Kuzey Kıbrıs’ta bulunan Kıbrıs Batı Üniversitesi 2015 yılında kurulmuştur. Bir yüksek öğretim kurumu olarak, Akdeniz’in tarihi ve kültürel merkezi olan Kıbrıs’ın çağdaş yönünü sembolize etmektedir.

Üniversitede lisans derecesi sunan 8 program (4 Fakülte ve 1 okul) bulunmaktadır. Eğitim Türkçe ve İngilizce olarak verilmektedir. Ayrıca, İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için İngilizce Hazırlık Okulu bulunmaktadır. Üniversite, Öğrenci geliştirme ve danışmanlık Merkezi, Sağlık Merkezi, psikolojik danışma ve rehberlik merkezi, okul otobüsü, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarları gibi birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetler öğrencilerin birçok kültürle etkileşime girmelerine olanak sağlamaktadır .

Haberdar Olun

Panel Bilgileri