Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Öğrenci Yurt ve Apartları

2021-2022 Eğitim öğretim yılı için KKTC de okuyan ve okumayı düşünen öğrencilerimiz bu yazıyı sizler için hazırladık. Web sitemizde bulunun yurt ve apartlar sayfasında ihtiyacınıza yönelik güvenilir Kıbrıs öğrenci yurtları ve apartlarına ulaşabilirsiniz. Sizlere daha çok yardımcı olabilmek için  Kıbrıs Apart danışmanları ile iletişime geçerek yurt tavsiyelerini değerlendirebilir veya aklınızdaki soruları sorabilirsiniz. 6 yıldır sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.
Web sitemizde bölgelere göre ayrılmış yurt ve apartlar hakkında ;

  • Fiyat Bilgisi,
  • İmkan ve Koşullar,
  • Sosyal Yaşam,
  • Güvenlik,
  • Yaşam Maaliyetleri,
  • Ulaşım
  • Covid-19 (Korona) Sağlık Şartlarına Uyan Yurtlar

Gibi birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Yeni Eğitim ve öğretim yılında başarılar dileriz.

Girne Bölgesi Öğrenci Yurt ve Apartları Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

 

Girne Öğrenci Yurtları ve Apartları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.

 

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Rektör'den Mesaj

Çok Sevdiğim Öğrencilerim,
 

Bir dünya Üniversitesi olan Girne Amerikan Üniversitemizi tercihinizden dolayı sizi yürekten kutlarım. Bilgiyle donatılmış, yenilikçi ve farklılıklara önem veren, etik değerlere ve çevreye sahip çıkan insanlarla dolu bir geleceği inşa etmek üzere buluştuğumuz Girne Amerikan Üniversitesi büyük ailemize hoşgeldiniz. Çok kültürlülüğü ile bilinen, çeşitli imkanlarla donatılmış kampüsümüzde nitelikli akademik ve idari kadromuzla mutluluk ve başarıya doğru yolculuğumuzda hep beraber yürümekten gurur duymaktayız.

3 kıta ve 7 ülkeye yayılmış olan, çok sayıda uluslararası işbirliğiyle ve dünyaca saygın akreditasyon ve tanınmışlıklara sahip fakülteleriyle Girne Amerikan Üniversitemiz hayallerinizin gerçekleşmesinde ebediyen sizinle olacaktır. Girne Amerikan Üniversitesi’ nde sevgi ve saygıyla dolu bir yaşam dileklerimle, hepinizi özlemle bekliyoruz.

Haberdar Olun

Panel Bilgileri